SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
215 000 €
(3 525 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
61 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NANTES ERDRE Saint joseph de porterie Une nouveauté et exclusivité l'Adresse Idéalement situé en plein coeur de quartier, à proximité immédiate des ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - L'Atelier Immobilier - l'Adresse - L'Atelier Immobilier