SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
160 500 €
(2 720 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A proximité des commerces, des transports et des écoles, venez découvrir cet appartement de 3 pièces d'environ 60 m2 situé au rez de chaussée surélev...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΞεχωριστή τουαλέταΞεχωριστή κουζίναΦυσικό φωςΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 84ημέρες
Ενημερώθηκε: 78ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - Coudray Lorraine - Saint-Félix