SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 700 €
(2 879 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
52 τ.μ.
Chemin du Halage, Nantes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Joli appartement au 3e et dernier étage, Eraudière/Ranzay Appartement sur parquet composé d'une entrée, d'un salon avec sa cuisine ouverte aménagée e...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΚαμπίνα ντους

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 91ημέρες
Ενημερώθηκε: 46ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Halage, Nantes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - 4 immo - Talensac