SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
259 000 €
(4 111 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
63 τ.μ.
Avenue Albert Einstein, Montpellier

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Thomas Normand vous propose: APPARTEMENT 3 CHAMBRES - TRIPLEX - JARDIN - GARAGE - IDEAL PRIMO-ACCEDANT - INVESTISSEUR - ELIGIBLE DEFICIT ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France