SUPA24
Σαλόνι; μοντέρνο στυλ, ξύλινες δοκούς, ψηλά ταβάνια, φυσικό φως
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; τζάκι, μοντέρνο στυλ, φυσικό φως, ξύλινο πάτωμα
2 300 000 €
(17 829 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
129 τ.μ.
Route du Crêt, Megève

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

MEGEVE - Duplex apartment with a surface area of 129 m² (Loi-Carrez), ideally located near the Jaillet ski slopes and the center of Megève.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 86ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Route du Crêt, Megève
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

John Taylor Megève