SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
80 000 €
(4 444 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
18 τ.μ.
Rue Brunet, Marseille

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα18 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Idéalement situé dans le quartier recherché des Chartreux, rue Edouard Deiss, au sein d'une petite copropriété, découvrez ce studio de 18,6 m2 (Loi Ca...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Brunet, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cabinet Paul Stein