SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
189 000 €
(2 455 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
77 τ.μ.
Chemin de La Mûre, Marseille

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Julien Moussajee vous propose: MARSEILLE (13015) - Saint Antoine. APPARTEMENT T4 AVEC TERRASSE ET PARKINGSDans une résidence récente et s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de La Mûre, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France