SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
255 000 €
(2 143 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
119 τ.μ.
Cour des Commerçants, Maisoncelles-en-Brie

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα119 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Alexis Petit vous propose: Appartement 5 pièces, 4 chambres avec extérieur et grand atelier à Maisoncelles-en-Brie.Situé au cOEur de la c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 48ημέρες

Τοποθεσίες

Cour des Commerçants, Maisoncelles-en-Brie
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France