SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
569 000 €
(6 616 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
86 τ.μ.
Rue de la République, Lyon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Pierre Magerand (06 37 21 92 42) vous propose : Appartement T4 avec loggia à Lyon 2E.BIEN LIRE L’ANNONCE !APPARTEMENT DISPONIBLE 2028 !Au...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la République, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France