SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
127 000 €
(3 175 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
40 τ.μ.
Rue Gambetta, Libourne

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Laissez-vous séduire par cet appartement en rez-de-jardin situé dans une résidence sécurisée, offrant un cadre de vie paisible et recherché. Dès l’ent...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gambetta, Libourne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Herranz Immobilier