SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 000 €
(5 519 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
27 τ.μ.
Boulevard Carnot, Le Cannet

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Le Cannet Mairie, en dernier étage, appartement de type Studio, récemment rénové, situé à proximité des commerces. Une terrasse avec vue dégagée, expo...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Carnot, Le Cannet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet