SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Σαλόνι
Σαλόνι
630 000 €
(6 429 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
98 τ.μ.
Boulevard Carnot, Le Cannet

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

!!!BAISSE DE PRIX !!! Le Cannet Quartier Dolce Farniente : Superbe appartement 4 pièces avec terrasse et jardin privatif Bienvenue dans ce magnifiqu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 140ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Carnot, Le Cannet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet