SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
246 000 €
(5 467 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Impasse Verse, La Ciotat

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ideally located. Very nice apartment in the historic center of La Ciotat just steps away from the port and its shops. If you are looking for a pied-à-...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Verse, La Ciotat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Agence de la Comtesse La Ciotat