SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
189 000 €
(2 224 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
85 τ.μ.
Rue de Meaux, Guignes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Axel Bertoux vous propose: Guignes – Appartement F3 85 m² avec jardin privatif et fort potentiel – 189 000 €Rare sur le secteur : un appa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 62ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Meaux, Guignes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France