SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
153 500 €
(3 411 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Impasse Saint-Jean, Graveson

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Nicolas Bienfait vous propose: Joli appartement au coeur de Graveson, de plain pied. Situé dans un secteur calme et proches de tous comme...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 96ημέρες
Ενημερώθηκε: 96ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Saint-Jean, Graveson
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France