SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
99 900 €
(2 379 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Place du Général Leclerc, Fécamp

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Jérôme GUYOT vous propose: APPARTEMENT T2 - 42 M2 - DERNIER ÉTAGE - CAVEUn agencement moderne et une luminosité optimale, idéal pour un p...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Place du Général Leclerc, Fécamp
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France