SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
79 000 €
(2 394 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
33 τ.μ.
Rue Colonel Pierre Servagnat, Épernay

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα33 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Roxane Boutin vous propose: Idéalement situé à Épernay, à deux pas du centre-ville à pieds et de la gare, cet appartement où vous n’aurez...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 16ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Colonel Pierre Servagnat, Épernay
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France