SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
186 500 €
(2 555 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
73 τ.μ.
Boulevard André Malraux, Élancourt

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce superbe appartement de 73 m², idéalement situé dans une résidence sécurisée et verdoyante à Élancourt. Niché au deuxième étage d'un immeu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard André Malraux, Élancourt
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER