SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
86 500 €
(1 922 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
45 τ.μ.
Boulevard Louis Terrier, Dreux

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Située dans une résidence calme, Gare de Dreux et centre ville à pied ! Proche des écoles et commerces. L'équipe Eden Immobilier vous présente cet app...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 161ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Louis Terrier, Dreux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Eden Immobilier