SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
125 000 €
(2 841 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
44 τ.μ.
Boulevard Pascal, Dijon

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIF - Situé à proximité de toutes les commodités (Tram T2, commerces...), venez découvrir sans tarder ce bel appartement de 44,37m², en très bon ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 107ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Pascal, Dijon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIETES PRIVEES