SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
172 000 €
(3 373 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
51 τ.μ.
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Lenia Varzea vous propose: Appartement très lumineux dans une résidence sécurisée et bien entretenue.Venez découvrir ce charmant 3 pièces...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France