SUPA24
696 000 €
(6 000 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
116 τ.μ.
Rue Joseph Berthou, Concarneau

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A découvrir seulement chez IKAMI cet appartement de type T5 situé au coeur de la ville bleue dans un emplacement d'exception privilégié. Depuis les pi...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Joseph Berthou, Concarneau
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rachel FLOCH-ROUDAUT