SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
145 000 €
(1 559 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
93 τ.μ.
Rue Boniface, Cholet

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Claude Georges vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement 6 Pièces à Rénover, idéalement situé à CholetSitué au 7ème et dernier éta...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Boniface, Cholet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France