SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
95 900 €
(1 314 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
73 τ.μ.
Rue Choisnin, Châtellerault

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Karine PERRINET, votre conseillère immobilier du réseau NOOVIMO, vous propose cet agréable appartement T4 d'environ 73 m2 (loi carrez) situé au sein d...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Choisnin, Châtellerault
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Noovimo