SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
153 000 €
(3 558 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
43 τ.μ.
Place de la Morlette, Cenon

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Vanessa Moreau vous propose: APPARTEMENT 2 Pièces - 43m2 - HAUT CENON - RESIDENCE URBAN PARK - 2015 - TERRASSE - PLACE DE PARKING EN SOUS...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Place de la Morlette, Cenon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France