SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 450 000 €
(10 251 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
239 τ.μ.
Rue de Turckheim, Cannes

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα239 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Located on the top floor of a renovated and secure bourgeois building, this bright 240 sqm apartment offers an exceptional living environment. Just st...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 88ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Turckheim, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Cannes