SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 150 000 €
(13 529 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
85 τ.μ.
Boulevard du Soleil, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Cannes: Located in the sought-after neighborhood of Croix des Gardes, within a high-end residence, this superb 3-room apartment of about 85 sqm appeal...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard du Soleil, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Cannes