SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ανακαινισμένο
Σαλόνι
1 380 000 €
(24 643 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
56 τ.μ.
Boulevard de la Croisette, Cannes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Ideally located on Boulevard de la Croisette, facing Port Canto and within easy reach of beaches, shops and restaurants, this 56 sqm 2-room apartment ...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 303ημέρες
Ενημερώθηκε: 86ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de la Croisette, Cannes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Cannes