SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
89 900 €
(1 763 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
51 τ.μ.
Rue Marcel Sembat, Brest

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Olivier ROUDAUT vous propose: Rare sur le marché ! Appartement idéalement situé, rue Jean Jaurès, en plein cOEur de Brest, à proximité im...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Marcel Sembat, Brest
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France