SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
450 000 €
(6 618 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Nadege Rieu vous propose: Idéalement situé à proximité immédiate du Parc Bordelais, découvrez ce superbe appartement T3 traversant neuf a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France