SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
483 000 €
(5 427 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
89 τ.μ.
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Notre agence LA CLÉ DU PATRIMOINE vous présente ce magnifique appartement récent situé à Bordeaux Caudéran, à l'arrière d'une petite copropriété sécur...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

La Cle Du Patrimoine