SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
655 000 €
(6 550 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
100 τ.μ.
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Nathalie Tuffet vous propose: Quand on peut tout faire à pied, l’adresse change tout. Appartement T4.-Bordeaux Rue Ravez• Grand salon-sa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France