SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
439 000 €
(4 878 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
90 τ.μ.
Avenue Thiers, Bordeaux

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A40045BTU33 - Discover this elegant new build apartment offering 90 m² of modern living space, designed for comfort and functionality. Ideally located...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 216ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Thiers, Bordeaux
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leggett Immobilier