SUPA24
540 000 €
(13 846 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
39 τ.μ.
Boulevard Tauzin, Biarritz

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα39 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located within the prestigious villa Etchepherdia in Biarritz, this approximately 40 m² ground floor apartment offers you a unique living experience, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 51ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Tauzin, Biarritz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CARRE OUEST