SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
59 500 €
(1 919 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
31 τ.μ.
Place Saint-Germain, Auxerre

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Alan Cappelli vous propose: À vendre, appartement T1 de 31,26 m² avec balcon, situé au 2ᵉ étage avec ascenseur de la résidence Pierre-Mar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 59ημέρες

Τοποθεσίες

Place Saint-Germain, Auxerre
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France