SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
160 000 €
(1 468 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
109 τ.μ.
Rue Grande, Aufferville

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα109 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Ludivine Caparros vous propose: Esprit maison de plain-pied – 109 m² - 3 chambres - jardin privatifSitué au coeur d' Aufferville, commune...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Grande, Aufferville
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France