SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
153 000 €
(4 250 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
36 τ.μ.
Chemin de Porte Ferrus, Arles

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα36 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L'Agence Immobilière Duprat Immobilier vous pésente à la vente:Situé à l’entrée d’un village de vacances, au sein d’une petite copropriété calme de 12...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 114ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Duprat Immobilier