SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 095 000 €
(10 950 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
100 τ.μ.
Boulevard Francis Meilland, Antibes

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Located at the gateway to the prestigious Cap d'Antibes, in one of the most sought-after residences in the area, the Chateau de la Pinede, discover th...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΤαράτσαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 251ημέρες
Ενημερώθηκε: 50ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Francis Meilland, Antibes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME HUNTS