SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
419 900 €
(3 499 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
120 τ.μ.
Impasse des Crocus, Annecy

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Certains biens se visitent. Celui-ci se vit. Lumineux, généreux et plein de caractère, cet appartement traversant offre un cadre de vie rare, où chaqu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse des Crocus, Annecy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Planifique Immobilier