SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
195 000 €
(6 500 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
30 τ.μ.
Accès Rue Babuty, Ambilly

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé à 2 pas de la gare -CEVA , au 1er étage, découvrez cet appartement de type studio (jamais occupé) au sein de l'éco quartier 'l'Etoile'. Vendu av...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Accès Rue Babuty, Ambilly
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Home Et Patrimoine