SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
529 000 €
(4 766 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
111 τ.μ.
Boulevard Georges Pompidou, Ajaccio

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A guaranteed favorite for this real estate gem, offered exclusively by Kallisté Conseil, a real estate agency in Ajaccio! With a view of the sea, this...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΑσφάλειαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 487ημέρες
Ενημερώθηκε: 487ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Georges Pompidou, Ajaccio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KALLISTE CONSEIL