SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 100 000 €
(8 943 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
123 τ.μ.
Boulevard du Lac, Aix-les-Bains

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα123 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Located on the fourth floor of a prestigious residence built in 2002, this apartment enjoys a highly sought-after location just steps away from the la...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard du Lac, Aix-les-Bains
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Mont-Blanc Annecy