Λίστα προσφορών
9
9
9
92 000 €
(1 070 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
86 τ.μ.
Rue Denfert-Rochereau, Agen
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
86 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
EXCLUSIVITE LA TRIBUNE DE L'IMMOBILIER AGEN : T3 spacieux avec balcon et jardin Idéal investisseur ! Découvrez ce bel appartement T3, anciennement ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ξεχωριστή κουζίνα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Δ - Λιγότερο οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
493ημέρες
Ενημερώθηκε:
493ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rue Denfert-Rochereau, Agen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.