SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
175 000 €
(1 378 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
127 τ.μ.
Αφροδίτης, Δήμος Παύλου Μελά

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Maisonette for sale in Center, Efkarpia of Thessaloniki - Suburbs for 175.000€ (Listing No 28-053). Another property brought to you by KA.ZA.propertie...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 170ημέρες
Ενημερώθηκε: 128ημέρες

Τοποθεσίες

Αφροδίτης, Δήμος Παύλου Μελά
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties