SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
500 000 €
(3 226 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
155 τ.μ.
Ερμονάση, Δήμος Καλαμαριάς

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα155 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Kalamaria for sale Apartment 155 sq.m. 3rd floor Karambournaki on Themistoklis Sofouli Luxurious, Airy built in 1973 Renovated, consists of 1 living r...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 319ημέρες
Ενημερώθηκε: 318ημέρες

Τοποθεσίες

Ερμονάση, Δήμος Καλαμαριάς
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos