SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
312 000 €
(6 933 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Αγγίστης, Δήμος Αθηναίων

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Γκάζι, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα 45,80 τ.μ. 1ου ορόφου, 2 υπνοδωμάτια, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζίνα με ηλεκτρικές συσκευές και σ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Αγγίστης, Δήμος Αθηναίων
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PMD Real Estate Network