Λίστα προσφορών
24
24
24
80 000 €
(748 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
107 τ.μ.
Ακροπόλεως, Δήμος Αλίμου
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
107 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
ΑΛΙΜΟΣ – Πωλείται ΑΕΡΑΣ που χτιζει Μεζονέτα
Πωλείται ταράτσα στον 3ο όροφο, πάνω στην οποία μπορεί να ανεγερθεί μεζονέτα ελαφριάς κατασκευής συνολικ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
2ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Ακροπόλεως, Δήμος Αλίμου
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.