SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
630 000 €
(5 431 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
116 τ.μ.
Κασσιόπης, Δήμος Αλίμου

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Διαμέρισμα Προς Πώληση – Άλιμος - Καλαμάκι

Ανακαλύψτε ένα διαμέρισμα στην προνομιακή περιοχή του Άλιμου μόλις 350 μέτρα από το λόφο Πανί, μια ανεπί...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΘέαΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 115ημέρες
Ενημερώθηκε: 76ημέρες

Τοποθεσίες

Κασσιόπης, Δήμος Αλίμου
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REINVEST GREECE ATHENS