SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
400 000 €
(2 030 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
197 τ.μ.
Σελήνης, Δήμος Αγίου Νικολάου

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα197 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese großzügige, 197 m² große Wohnung befindet sich in einem ruhigen und relativ neuen Viertel von Agios Nikolaos und erstreckt sich über die gesamte...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΞεχωριστή τουαλέταΛούτροΚαμπίνα ντουςΤζάκιΨηλά ταβάνια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 191ημέρες
Ενημερώθηκε: 170ημέρες

Τοποθεσίες

Σελήνης, Δήμος Αγίου Νικολάου
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Schmidbauer Immobilien

Herr Oskar Josef Schmidbauer