SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
982 984 €
(7 927 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
124 τ.μ.
Oberdorf, Waldstatt

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In einem gepflegten Mehrfamilienhaus befindet sich diese moderne und grosszügig geschnittene 4.5-Zimmer-Maisonette. Der Lift bringt Sie komfortabel di...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Oberdorf, Waldstatt
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Raiffeisen Immomakler